Tulokset 2019

30.11.2019 Vaasa, Grand Gala

16.11.2019 Paippinen

26.10.2019 Äijälä

12.10.2019 Orimattila, LUU

21.09.2019 Kuopio

07.-08.09.2019 Tampere, Lemmikkimessut

24.08.2019 Pyhtää

29.06.2019 Paippinen, PET-näyttely

PPK1 Goldschneider, kääpiöluppa 96,5p., om. Elli Juntunen
PPK2 Sertiboy, new zealand red 96p., om. Terhi Järvinen
PPK3 Sunny’s We Don’t Talk Anymore, soopeli 96p., om. Sanni Sirén
PPK4 Royal’s Aftershock, kääpiöluppa 96p., om. Heidi Innala
PPK5 Sunny’s Ocean Deep, soopeli 95,5p., om. Sanni Sirén
PPK6 PET CH Annabelle, kääpiöluppa 95,5p., om. Robert Granström

08.06.2019 Tortinmäki

BIS1 Sunflower’s Lady Blackstar, saksanjättischeck 95p., om. Janita Jasmavaara
BIS2 Sunny’s Something Is Going On, soopeli 95p., om. Sanni Sirén
BIS3 Onnimannin Anselmi, perle-egern 95p., om. Arnevi Kittamaa
BIS4 Sir Sean Connery, englanninscheck 95p., om. Sanni Sirén
BIS5 Sunflower’s Everything Nice, saksanjättischeck 95p., om. Janita Jasmavaara
BIS6 Sertiboy, New Zealand Red 94,5p., om. Terhi Järvinen
BIS7 Östtomta’s Spirit’s Herman, hermeliini 94,5p., om. Patrick Parviainen

13.04.2019 Lempäälä, PET-näyttely

16.03.2019 Jyväskylä

BIS1 Bratwurst, pienisaksanluppa 95,5p., om. Jenni ja Jussi-Petteri Saarimaa
BIS2 Bravo Brick-A-Brac, tan 95,5p., om. Outi Virtanen
BIS3 Töminän Xalmiakkilaku, kääpiöluppa 95p., om. Marjut Nokelainen
BIS4 Herman, pienihopea 95p., om. Kati Lehti
BIS5 Royal’s Je T'adore, hermeliini 95p., om. Jenni ja Jussi-Petteri Saarimaa
BIS6 Kolartorpets Black-Jürgen, kääpiöluppa 95p., om. Anu Könönen
BIS7 Spitfire, sachsengold 95p., om. Saila Heiskanen

-------------------------------------

PPK1 Kaapo, om. Anu Tegelberg
PPK2 You Never Know, om. Arnevi Kittamaa
PPK3 Onnimannin Hippu, om. Arnevi Kittamaa
PPK4 Onnimannin Elli, om. Arnevi Kittamaa
PPK5 Alexander, om. Minni Laitinen
PPK6 Luna, om. Jasmina Halonen

30.03.2019 Orimattila

BIS1 Sir Sean Connery, englanninscheck 95p., om. Sanni Sirén
BIS2 Vallby’s Poker Face, pieniwiener 95p., om. Susanne ja Paavo Virolainen
BIS3 Bläki, kääpiöjänis 95p., om. Hannele ja Marjaana Hokkanen
BIS4 Näverhattens Cute Maker, hermeliini 95p., om. Susanne ja Paavo Virolainen
BIS5 Herman, pienihopea 95p., om. Kati Lehti
BIS6 Harakirin Eddy, hermeliini 95p., om. Heidi Karonen
BIS7 LU-19 Bratwurst, pienisaksanluppa 95p., om. Jenni ja Jussi-Petteri Saarimaa

02.-03.02.2019 Kaarina, LU

BIS1 LU-19 Bravo Brassy Brat, tan 96p., om. Outi Virtanen
BIS2 LU-19 Hege, hermeliini 95,5p., om. Sandra Hagel
BIS3 LU-19 Bleiche, satiini 95,5p., om. Mikko Korhonen
BIS4 Blåsippans Tipikós, hermeliini 95,5p., om. Sandra Hagel
BIS5 LU-19 Sunflower's Everything Nice, saksanjättischeck 95p., om. Janita Jasmavaara
BIS6 LU-19 Taotaon Blinking Star, pieniwiener 95p., om. Susanne ja Paavo Virolainen
BIS7 LU-19 Bläki, kääpiöjänis 95p., om. Hannele ja Marjaana Hokkanen

 19.01.2019 Äijälä

BIS1 Bravo Upcider, tan 95,5p., om. Outi Virtanen
BIS2 Hiekkarinteen Iisak, kääpiöluppa 95,5p., om. Anu Könönen
BIS3 Töminän Snickers, kääpiöluppa 95,5p., om. Marjut Nokelainen
BIS4 Hops-Ontop's Rum Shot, hermeliini 95,5p., om. Jenni ja Jussi-Petteri Saarimaa
BIS5 Töminän Tiikerikakku, kääpiöluppa 95,5p., om. Marjut Nokelainen
BIS6 Töminän Battery, kääpiöluppa 95,5p., om. Dita Hiillos
BIS7 Hiekkarinteen Dana, kääpiöluppa 95,5p., om. Anu Könönen