Hallitus ja toimihenkilöt

Hallitus 2022

PUHEENJOHTAJA
Ulkomaiset tuomarivaraukset
Ville Parviainen
Pirttimäenrinne 19
70800 KUOPIO
p.040-771 7884
aquabunnys@gmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA
Standarditoimikunnan puheenjohtaja
Dita Hiillos
Iirislahdentie 27 D
02230 ESPOO
p. 040-510 7405
dita.hiillos@gmail.com

SIHTEERI
Kanimakaziinin päätoimittaja ja taittaja
Webmaster ja FB -päivitys
Susanna Tuominen
05800 HYVINKÄÄ
hopsontops@gmail.com


Hallituksen jäsenet


Pet-tuomaritoimikunnan puheenjohtaja
Pet-tuomarivastaava
Suomen Muotovalio -anomukset
Pet Champion -anomukset
Webmaster ja FB -päivitys
VV ja VK, VPET-, VJUN- ja VJUNPET -pisteidenlasku
Jenni Saarimaa
04500 KELLOKOSKI
p. 044-297 1925
jenni.saarimaa@royallops.com

Rekisteritoimikunnan puheenjohtaja
Pääkantakirjanhoitaja
Anu Könönen
51200 KANGASNIEMI
hiekkarinteen@gmail.com

Jäsenrekisterinhoitaja
Rekisteritodistukset
Janina Kujala
jansku.kujala@gmail.com

Palkintovastaava
Marissa Salonen
Kyläsaarentie 109
28760 PORI
p. 040-546 4419
marissa.salonen@gmail.com

Kiertopalkintovastaava
Vilja Varis
vilja.varis@gmail.com 

Natalie Hiillos
ESPOO
natalie.hiillos@gmail.com



MUUT TOIMIHENKILÖT

Rahastonhoitaja
Pia Tuovinen
Laskentatiimi PT Oy
laskentatiimi@gmail.com


Kasvattajanimikäsittelijä
Mikko Korhonen
Säijärventie 416
37530 LEMPÄÄLÄ
p. 040-077 6274
picanttos.mak@suomi24.fi


Webmaster- ja Facebook- päivitys:
Jenni Saarimaa   jenni.saarimaa@royallops.com
Susanna Tuominen  hopsontops@gmail.com


ALAJAOSTOT

SKY Oulu

Tuotantokanijaosto
Kati Lehti
huopakorvat@gmail.com


PANKKI

POP Siilinjärvi
IBAN: FI93 4786 0010 0825 86
BIC: POPFFI22

Puheenjohtaja:
Dita Hiillos
p. 040-510 7405
dita.hiillos@gmail.com

Jäsenet:
Marika Koivunen-Anttila, Elina Back, Susanna Tuominen ja Janina Kujala

Puheenjohtaja:
Marika Koivunen-Anttila
nightmaryskanila@gmail.com

Jäsenet:
Mikko Korhonen  picanttos.mak@suomi24.fi
Marjut Nokelainen  marjut.nokelainen2@gmail.com
Ville Parviainen  aquabunnys@gmail.com
Dita Hiillos  dita.hiillos@gmail.com
Susanna Tuominen  hopsontops@gmail.com

-----------------------------------------------------------------

REKISTERÖINTITOIMIKUNTA:

Puheenjohtaja ja pääkantakirjan hoitaja
Anu Könönen
51200 Kangasniemi
hiekkarinteen@gmail.com

Jäsenet:
Anu Könönen, Dita Hiillos, Marika Koivunen-Anttila, Marjut Nokelainen,
Mikko Korhonen, Jonna Milaya Pokki, Jenni Saarimaa, Elina Back,
Susanna Tuominen, Ville Parviainen, Outi Virtanen ja Janina Kujala

-----------------------------------------------------------------

PET-TUOMARITOIMIKUNTA:

Puheenjohtaja:
Jenni Saarimaa
p. 044-297 1925
jenni.saarimaa@royallops.com

Jäsenet:

Kirsi Ruotsalainen, Susanna Tuominen, Patrick Parviainen, Vilja Varis